باشگاه خبرنگاران/ رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان پارس آباد گفت: ۳۱ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم جاده پارس آباد و اصلاندوز جلوگیری شده است.

یوسف آذری، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان پارس آباد اظهار کرد: در طی سه ماهه نخست امسال تعداد ۳۱ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم جاده‌های شهرستان‌های پارس آباد و اصلاندوز جلوگیری شده است.
او با بیان اینکه یکی از وظایف مهم راهداری و حمل و نقل جاده‌ای حفظ و صیانت از حریم راه‌ها است، افزود: این اداره با ۴۳۰ مورد انجام گشت راهداری حریم راه، نسبت به شناسایی و جمع آوری ۱۳۵ عدد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز، جمع آوری ۲۸ دکه غیرمجاز و همچنین با اخذ ۱۰ مورد دستور قضایی نسبت به رفع آثار تجاوز به حریم راه‌ها در حوزه استحفاظی اقدام نموده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان پارس آباد با بیان اینکه در مدت یاد شده با استفاده از ۵۵ تن آسفالت لکه گیری محور‌ها انجام شده بیان کرد: نصب تابلو و علائم به تعداد۳۱۰ عدد، رنگ آمیزی پایه تابلو و علائم و پایه چراغ چشمک زن به تعداد ۸۷۰ عدد، شستشوی حفاظ پل‌ها به تعداد ۴۵ دستگاه و پاکسازی دهانه ۱۶۰دستگاه پل، پاکسازی سطح راه از مصالح زائد و لاشه حیوانات ۶۱ مورد، تسطیح ۲۸۰ کیلومتر حریم راه‌های اصلی، فرعی و روستایی از دیگر اقدامات راهداران پرتلاش این شهرستان است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today