باشگاه خبرنگاران/ فرمانده انتظامی شبستر از دستگیری سارقان اماکن خصوصی و خودرو در این شهرستان خبر داد.

حسینی، فرمانده انتظامی شبستر اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل، اماکن خصوصی و خودرو در سطح شهرستان موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.
وی افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتی و انجام تحقیقات پلیسی، ماموران انتظامی شهرستان موفق به شناسایی دو باند سرقت که در شهرستان فعالیت داشتند شدند و پس از هماهنگی‌های قضایی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه هشت نفر را دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شبستر افزود: متهمین در تحقیقات و بازجویی‌های پلیسی تاکنون به ۱۵ فقره سرقت منزل، اماکن خصوصی، ساختمان نیمه کاره و خودرو در سطح این شهرستان اقرار کردند.
وی گفت: در بازدید از محل اختفای متهمین مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی از قبیل موتور آب، موتور برق، قطعات خودرو، دستگاه‌های حفاری به ارزش دو میلیارد ریال کشف شد و متهمین نیز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
حسینی در خاتمه با اشاره به اینکه رعایت مسائل امنیتی، هشدار‌های انتظامی و استفاده از تجهیزات ایمنی مناسب از مهم‌ترین عوامل پیشگیری از سرقت به شمار می رود، گفت: شهروندان درصورت شناسایی و یا مشاهده افراد مشکوکی که در محدوده زندگی آنان پرسه می زنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today