فارس/ استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برخی بی‌انصافی‌ها در فضای مجازی انتقاد کرد و گفت: بیش از 90 درصد آتش‌سوزی جنگل‌ها و مراتع کهگیلویه و بویراحمد عمدی است.

حسین کلانتری، استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه امروزه وفاق، انسجام و تعامل میان مدیران استان ستودنی است، گفت: رسالت دستگاه قضا، تحقق عدالت، تامین نظم و امنیت و برخورد با متخلفان است.
وی از اقدامات و خدمات مجموعه دادگستری استان قدردانی کرد و اظهار داشت: حفظ امنیت و آرامش در جامعه مرهون تلاش های شبانه روزی دادگستری و دادستانی استان و برخورد جدی با برهم زنندگان نظم و آرامش در جامعه است.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد به آتش سوزی‌های اخیر در جنگل ها و مراتع استان اشاره کرد و افزود: بیش از ۹۰ درصد آتش سوزی جنگل ها و مراتع تعمدی است.
کلانتری از مسئولان قضایی خواست برخورد جدی با تخریب‌کنندگان و عاملان آتش سوزی های عمدی را در دستور کار قرار دهند.
وی از برخی بی انصافی‌ها در فضای مجازی انتقاد کرد و افزود: در موضوع آتش سوزی در لوداب عده‌ای به دنبال سیاه نمایی و زیر سوال بردن خدمات بودند در صورتی که نیروهای مردمی، بسیج، دستگاه‌های اجرایی خدمات رسان و عوامل مدیریت بحران استان در اسرع وقت نسبت به خاموش کردن آتش اقدام کردند.
استاندار کهگیلویه و بویراحمد اقدام برای خرید و تامین تجهیزات اطفای حریق از جمله دمنده و سایر وسایل خاموش کردن آتش در دو ماه اخیر را بی‌نظیر دانست و گفت: با پیگیری‌های انجام شده به اندازه همه این ۴۰ سال در این دو ماه امکانات و تجهیزات در اختیار استان قرار گرفت.
کلانتری همراهی، همکاری و پیش قدم شدن همه اقشار مردم برای خاموش کردن آتش و حفاظت از مراتع و جنگل و این منابع خدادادی را قابل تقدیر و ستایش دانست.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today