باشگاه خبرنگاران/ در حال حاضر ذخایر خونی به شدت رو به کاهش است، از مجاوران و زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) درخواست می‌شود به یاری بیماران بشتابند.

در حال حاضر ذخایر خونی به شدت رو به کاهش است، از مجاوران و زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) درخواست می‌شود تا با حضور در پایگاه‌ها و اهدای خون به یاری بیماران نیازمند بشتابند.
مراجعه مردم به پایگاه‌های اهدای خون آمار ذخیره خون استان را به شدت کاهش داده است. در حال حاضر ذخایر خونی موجود کاهش یافته که با ادامه این روند در روز‌های آتی، پاسخگویی به بیماران نیازمند و مراکز درمانی با چالش جدی مواجه خواهد شد.
پایگاه‌های اهدای خون مشهد مقدس شامل پایگاه امام رضا(ع) واقع در میدان شریعتی(تقی آباد) ابتدای خیابان دانشگاه – پایگاه امید واقع در نبش خیابان شیرازی ۳ طبقه منهای یک مجتمع تجاری و اقامتی امید ـ پایگاه شهید کریمی واقع در بلوار شریعتی ۲۸ منطقه قاسم آباد-پایگاه شهید سلیمانی (میلاد) واقع در بلوار استقلال بین استقلال ۲ و ۴ - پایگاه مهر واقع در نبش بلوار ابوطالب ۳۳ هستند.
ساعت پذیرش پایگاه‌ها از ۷:۴۵ الی ۱۳:۰۰ است و پایگاه امام رضا علیه السلام در شیفت بعدازظهر از ساعت ۱۴:۳۰ الی ۱۸:۴۵ آماده دریافت خون‌های اهدایی مردم خداجوی مشهد است.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید