رانکوه نیوز / فرمانده انتظامی املش از کشف ۴کیلو و ۷۰۰گرم مواد مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ”باقر رجبی ویسرودی” فرمانده انتظامی املش با اعلام این خبر گفت: در پی دریافت گزارشات مردمی مبنی بر فعالیت افرادی در زمینه خرید و فروش مواد مخدر در ساعات پایانی شب، ماموران انتظامی بررسی موضوع را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه با تحقیقات نامحسوس صحت موضوع برای پلیس محرز شد افزود: ماموران انتظامی با شناسایی متهم و همدستش، خودروی متهمان را در محور رانکوه این شهرستان متوقف کردند.
وی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودروی متهمان ۴کیلو تریاک کشف شد بیان داشت: متهمان ۳۲و ۳۳ ساله در تحقیقات پلیس هویت همدست دیگر خود را در بخش رحیم آباد شهرستان رودسر افشا کردند.
سرهنگ رجبی اظهار داشت: ماموران انتظامی پس از هماهنگی قضائی با همکاری پلیس شهرستان رودسر، همدست ۳۵ ساله متهمان را در بخش رحیم آباد دستگیر و از خودروی پراید متهم، ۷۰۰گرم تریاک، یک حقه وافور و یک دستگاه ترازوی توزین مواد مخدر کشف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان املش در پایان با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today