فارس/ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان از کشف یک تن مواد مخدر در همدان خبر داد و گفت: اخیرا دستگیری معتادان متجاهر در دستور کار جدی ما قرار گرفته است.

محمدتقی حاجیلو، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با اشاره هفته مبارزه با مواد مخدر و لزوم آگاهسازی جامعه از مضرات مصرف آن اظهار کرد: طبق روال گذشته‌ طرح‌های پلیس در امر مبارزه با مواد مخدر اجرایی می‌شود.
وی با بیان اینکه پاکسازی مناطق آلوده و جمع‌آوری معتادان در حال انجام و مراکز ماده ۱۵ و ۱۶ راه‌اندازی شده است گفت: در حال حاضر جمع‌آوری معتادان متجاهر به طور جدی در حال پیگیری است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف یک تن مواد مخدر طی سه ماه امسال در استان خبر داد و افزود: تعدادی باند قاچاق مواد مخدر متلاشی شده است.
وی با توصیه به آموزش خانواده‌ها در خصوص آسیب‌های مواد مخدر و مضرات آن افزود: باید به فرزندان خود در زمینه آسیب‌های مواد مخدر اطلاع‌رسانی کرده و آنها را آگاه‌ کرد؛ خانواده‌ها بهتر از هرکسی می‌تواند مصرف مواد مخدر را پیشگیری کنند.
حاجیلو با بیان اینکه خودآگاهی بهترین پیشگیری است که فرد باید در این زمینه در خانواده آموزش ببیند افزود: مواد مخدر مانند سم عمل می‌کند و می‌تواند خانواده‌ها را نابود کند بنابراین در این زمینه باید بسیار هوشیار بود.
وی با تأکید بر لزوم توجه به نهادینه‌سازی مضرات مصرف مواد مخدر و آثار سوء آن در آینده فرزندان و خانواده‌ها خواستار توجه به این موضوع شد.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با تاکید به اینکه اگر به خوبی آثار سوء مواد مخدر برای خانواده‌ها آموزش داده شود آنها در جلوگیری از مصرف و خرید و فروش مواد مخدر پیش‌قدم خواهند شد گفت: اگر این امر فرهنگ‌سازی شود بسیار جلوتر حرکت خواهیم کرد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today