ایرنا/ یک شرکت فناور کهگیلویه و بویراحمدی کابین طراحی و تولید کرده است که با استفاده از آن می توان در ایام شیوع کرونا، کار ضد عفونی را در زمانی کوتاه تر و با اثر بخشی بیشتر ، بدون عوارض جانبی روی انسان و محیط زیست انجام داد.

احسان طغرایی، مدیرعامل شرکت شکوفا خلاق کار درباره این کابین گفت: سیستم این کابین بر اساس انحلال گاز «ازن» در آب عمل می کند، گاز ازن فعال است و توانایی اکسید کردن بالایی دارد و در مواجهه با ویروس باکتری و قارچ‌ها می تواند دیواره سلولی را از بین برده، وارد سلول شده و آن‌ها را از بین ببرد.
وی افزود: گاز ازن بعد از ۱۵ دقیقه تبدیل به اکسیژن می شود و هیچگونه عوارضی بر روی محیط زیست ندارد، این کابین نیز به وسیله یک ژنراتور ازن کار می کند.
مدیرعامل شرکت شکوفا خلاق کار ادامه داد: ژنراتور از اکسیژن هوا تغذیه می کند و آن را به گاز ازن تبدیل می کند و گاز ازن نیز در سیکل خاصی با آب محلول می‌شود و این محلول توسط آب پاش پودر شده و روی افراد پاشیده می شود و کل کابین به صورت هوشمند عمل می کند.
طغرایی تاکید کرد: موتور ژنراتور دستگاه تولید داخل است و به صورت کامل توسط تیم شرکت طراحی شده است و نسبت به نمونه خارجی هم در قیمت و هم در کیفیت مزیت بالاتری دارد.
وی یادآوری کرد: این کابین بر اساس استانداردهای جهانی طراحی شده و تاییدیه های لازم را نیز کسب کرده است.
به گفته مدیرعامل شرکت شکوفا خلاق کار کابین ضدعفونی کننده قابل تنظیم بر اساس نیاز برای مکان‌های با تراکم بالا و پایین است و نمای بیرونی و داخل کابین متناسب با سفارش و نیاز مشتری طراحی می شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today