پایگاه خبری پلیس / فرمانده انتظامی استان قزوین از کشف 128 کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری 4 نفر در عملیات مشترک پلیس قزوین و کرمان خبر داد.

سردار " مهدی حاجیان" فرمانده انتظامی استان قزوین در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مشخص شد، فرد یا افرادی با 2 دستگاه خودروی پژو 405 و پراید مقادیر قابل توجهی مواد مخدر از استان های جنوبی خریداری و قصد انتقال آن به شمال و غرب کشور را دارند.
فرمانده انتظامی استان ادامه داد: بلافاصله موضوع و اطلاعات تکمیلی در اختیار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان "کرمان " قرار گرفت و ماموران اتتظامی با کنترل محورهای مواصلاتی این استان در محور"رفسنجان-شهر بابک" موفق به شناسایی این 2 خودرو شده و آنها را متوقف کردند.
این مقام ارشد انتظامی افزود: در بازرسی ماموران از این 2 خودرو 128 کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و 4 نفر را در این خصوص دستگیر کردند.
سردار حاجیان در پایان با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست ضمن همکاری مستمر با پلیس در صورت مشاهده و یا اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق سامانه 110به پلیس اطلاع دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today