ایرنا/ به مناسبت دهه مبارک کرامت ، تقاطع غیر همسطح یادگار امام (ره) روز شنبه با حضور اعضای شورای شهر و شهردار کرج در ادامه بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی این کلانشهر گشایش یافت .

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج در آیین گشایش این پروژه گفت: عرشه پل این تقاطع به طول ۴۰۰ متر بوده که دارای ۴۰۰ متر راستگرد از سمت سه راه مادر به سمت سه راه والفجر و ۲۰۰ متر راستگرد از زیرگذر آیت الله هاشمی رفسنجانی به سمت سه راه والفجر است.
عسگر نصیری بیان داشت : پروژه تقاطع غیر همسطح یادگار امام (ره) پس ازگذشت ۲۴ ماه و با هدفِ روانسازی ترافیک درون شهری به بهره برداری رسید.
نصیری با اشاره به تاثیر تقاطع های غیر همسطح در روان سازی ترافیک، عنوان کرد: ایجاد تقاطع های غیر همسطح می تواند به کاهش بار ترافیک کمک کرده و تصادف ها را کاهش دهد.
وی گفت: انتخاب بهینه و نوع تقاطع های غیرهمسطح می تواند با کاهش میزان تاخیر، سبب تسهیل در تردد وسایل نقلیه و بهبود شاخص های ترافیکی، زیست محیطی، ایمنی و اقتصادی در شهرها شوند.
بنا به گفته مسوولان شهرداری کرج تا پایان سال جاری ۱۹ هفته افتتاح پروژه پیش پای این کلانشهر قرار دارد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday