باشگاه خبرنگاران/ با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی ایرانشهر اعضای باند پنج نفره سارقان مسلح تلفن همراه با ۲۵ فقره سرقت به دام افتادند.

محمود سعادتی، فرمانده انتظامی ایرانشهر اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه وجه نقد و تلفن همراه از شهروندان در ایرانشهر موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی ایرانشهر با حضور در صحنه‌های سرقت، به جمع آوری سرنخ‌های موجود پرداخته و با تلاش و پیگیری مستمر خود، سارقان را که پنج جوان ۲۰ تا ۲۲ ساله بودند و به وسیله سه دستگاه موتورسیکلت در محلات خلوت و حاشیه‌ای شهر با تهدید، اقدام به سرقت مسلحانه وجه نقد و تلفن همراه از شهروندان عبوری می‌کردند، شناسایی کردند.
فرمانده انتظامی ایرانشهر تصریح کرد: سرانجام با شناسایی مخفیگاه سارقان با هماهنگی قضایی و طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر پنج سارق عضو این باند دستگیر شدند.
سعادتی بیان کرد: در این عملیات ضمن توقیف سه دستگاه موتورسیکلت سرقتی، در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۱۳ دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه و چند قبضه سلاح گرم و سرد کشف شد.
این مقام انتظامی در ادامه گفت: متهمان که پس از انتقال به پلیس آگاهی و رو به رو شدن با ادله و مستندات محکم پلیس چیزی برای کتمان نداشتند، در بازجویی‌های تکمیلی به ۲۵ فقره سرقت مسلحانه وجه نقد و تلفن همراه در سطح ایرانشهر اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی ایرانشهر با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی از شهروندان خواست ضمن رعایت هشدار‌های پلیسی، از تردد بی مورد در نقاط خلوت و حاشیه‌ای شهر‌ها به خصوص در ساعات پایانی شب خودداری و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک به سرعت با تماس ۱۱۰ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today