باشگاه خبرنگاران/ جسد مرد ۳۵ساله بعد از پنج روز در آبگیر بیلقان رودخانه کرج کشف شد.

جسد مرد ۳۵ ساله غرق شده که حدود ۵ روز پیش در رودخانه کرج محدوده آبشار نوجان به داخل رودخانه سقوط کرده بود پس از ۵ روز جست و جو توسط اکیپ نجات غریق آسارا در آبگیر بیلقان کشف شد.
فلاح نژاد مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز با اشاره به اقدامات پیش بینی شده برای کاهش غرق شدگی ها در حاشیه رودخانه کرج، افزود: نیروهای نجات غریق و غواص در نقاط حادثه خیز مستقر شده اند.
مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: قایق‌ها به صورت مستمر در محدوده سد کرج به ویژه نقاط حادثه خیز گشت زنی می‌کنند تا مسافران و گردشگران به آب نزدیک نشوند.
فلاح نژاد با اشاره به اهمیت استفاده از ظرفیت دهیاران و همچنین جوامع محلی برای اعلام هشدار به مسافران، افزود: تابلو و بنرهای حاوی هشدار در حاشیه رودخانه کرج نصب شده است.
او با اشاره به انجام گشت‌های مکرر پلیس و عوامل اجرایی شرکت آب منطقه‌ای در محور کرج - چالوس، گفت: پیشگیری از رانندگی‌های ناایمن و پارک غیرمجاز خودروها در نقاط حادثه خیز این محور نیز در راستای جلوگیری از بروز تصادفات لحاظ شده است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday