باشگاه خبرنگاران/ آمار‌های دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نشان می‌دهد که تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این استان به ۵ هزار و ۲۵۶ نفر رسیده است.

امروز نخستین روزی است که از ۲۲ خرداد به بعد، دانشگاه علوم پزشکی بوشهر جدول تعداد مبتلایان به ویروس کرونا را منتشر می‌کند.
بر این اساس، تا کنون ۵ هزار و ۲۵۶ نفر در این استان به کرونا مبتلا شده‌اند که ۳ هزار و ۳۱ نفر از مبتلایان مرد و ۲ هزار و ۲۲۵ نفر زن هستند.
طبق این آمار ۲ هزار و ۱۵۰ نفر از مبتلایان در شهرستان بوشهر و هزار و ۷۰ نفر در دشتستان هستند.
در شهرستان کنگان هم ۴۵۴، گناوه ۴۱۰، جم ۲۳۹، دشتی ۲۰۹، تنگستان ۱۸۸، دیلم ۱۶۸، عسلویه ۱۴۶ و دیر ۱۱۶ نفر تا کنون به کرونا مبتلا شده‌اند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تا امروز ۲۱ مورد کرونا مثبت پس از بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان ترخیص شده‌اند.
سعید کشمیری افزود: اکنون ۱۲۲ مورد قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری هستند.
وی با اشاره به بستری ۲۷ مورد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان، ادامه داد: با اعلام همکاران ما در خط مقدم مبارزه با کرونا، ۱۳ مورد از موارد بستری در بخش‌های ویژه با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از جان باختن چهار۴ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و گفت: آمار موارد جان باخته بر اثر کرونا در استان بوشهر به عدد ۷۵ رسید.
کشمیری بیان کرد: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۳هزار و ۷۴۷ نفر در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند که از این تعداد ۳هزار و ۴۹۱ ترخیص شده‌اند.
وی ادامه داد: در این مدت مجموع افرادی که با علائم حاد تنفسی به مراکز درمانی استان بوشهر مراجعه کرده‌اند، ۱۲ هزار و ۹۶۰ نفر بوده‌اند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان بوشهر را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر بوشهر در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEHJKD2HnzcSyWPDmw
آخرین خبر بوشهر در اینستاگرام :
https://ihttps://instagram.com/bushehr_tooday