فارس/ سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مرگ چهاردهمین بیمار مبتلا به کرونا در استان خبر داد.

پرویز یزدان‌پناه، سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از افزایش شمار قربانیان کرونای استان به 14 نفر خبر داد و گفت: 39 بیمار مبتلا به کووید 19 در هفتمین روز از تیرماه 99 در بیمارستان های استان بستری و تحت درمان هستند.
وی بیان کرد: تعداد بهبود یافتگان بیماران کرونایی کهگیلویه و بویراحمد تاکنون 1003 مورد گزارش شده است.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه 5 بیمار مبتلا به کرونا در بخش آی سی یو بستری هستند، عنوان کرد: امروز نیز جواب 98 نمونه از آزمایشگاه‌های سلولی مولکولی دریافت شد که درصد زیادی از مبتلایان به کووید 19 در شهرستان بویراحمد بود.
یزدان‌پناه اذعان داشت: متاسفانه سیر صعودی کرونا در استان ادامه داشته و روزانه تعداد مبتلایان در حال افزایش است.
وی گفت: افزایش شمار مبتلایان به کرونای استان نتیجه کم توجهی به دستورالعمل‌های بهداشتی پیشگیری از کرونا است که علاوه بر به خطر انداختن سلامت فردی، سلامت جمعی را نیز به خطر انداخته است.توصیه مداوم ما به مردم عزیز، رعایت اصول بهداشتی ،عدم شرکت در تجمعات و استفاده مداوم از ماسک است.
دبیر ستاد استانی کرونا خاطرنشان کرد: تقاضا داریم مردم ما را در کنترل این بیماری خطرناک یاری نموده و هم پای حوزه بهداشت و درمان گام بردارند‌ تا بتوانیم دوباره به شرایط عادی زندگی بازگردیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today