باشگاه خبرنگاران/ رئیس تعزیرات حکومتی شاهرود گفت: پارسال ۲ هزار و ۴۱۳ پرونده در تعزیرات حکومتی شهرستان شاهرود تشکیل شد.

حسین سعدالدین رئیس تعزیرات حکومتی شاهرود با بیان اینکه ۲ هزار و ۴۱۳ پرونده سال گذشته در این اداره تشکیل شد، گفت: از این تعداد به ۲ هزار و ۳۸۴ مورد نیز رسیدگی شد که میزان محکومیت صادره پرونده‌ها ۸۶ میلیارد و ۶۲۸ میلیون ریال بود.
وی افزود: پرونده‌ها در سال گذشته نسبت به سال ۹۷ در کالا و خدمات ۱۸ درصد و در قاچاق کالا و ارز ۵۵ درصد افزایش داشت که افزایش پرونده‌های قاچاق نتیجه فعالیت بیشتر پاسگاه شهید نوری و کلانتری‌ها در راستای فرمایش رهبرمعظم انقلاب اسلامی برای مبارزه با قاچاق کالا است.
سعدالدین تصریح کرد: ۹۸ درصد کشفیات تعزیراتی شهرستان‌های شاهرود و میامی در ایستگاه بازرسی شهید نوری نیروی انتظامی کشف می‌شود.
رئیس تعزیرات حکومتی شاهرود ادامه داد: این اداره در شهرستان میامی شعبه فعالی ندارد و پرونده‌های این شهرستان نیز در اداره شاهرود رسیدگی می‌شود.
وی مدت زمان رسیدگی به پرونده‌های سال ۹۸ در بخش کالا و خدمات را ۱۰ روز، حوزه بهداشت هشت روز و پرونده‌های قاچاق را ۵۱ روز اعلام کرد.
سعدالدین ادامه داد: در این مدت به اجرای احکام این اداره یکهزارو ۸۵۰ پرونده وارد شد که به یکهزار و ۸۲۱ پرونده رسیدگی و حقوق شاکیان و دولت دریافت و به خزانه واریز شد.
رئیس تعزیرات حکومتی شاهرود افزود: میزان محکومیت پرونده‌های اجرای احکام در یکسال گذشته ۱۷ میلیارد و ۲۵۱ میلیون و ۲۷۵ هزار ریال است که نسبت به سال قبل ۹۰ درصد افزایش وصولی و واریز به خزانه دولت را شاهد هستیم.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today