فارس/ رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی گفت: طی 24 ساعت گذشته تعداد 814 بیمار مبتلا به سندروم حاد تنفسی در مراکز درمانی آذربایجان‌غربی بستری هستند که تعداد 252 نفر از این بیماران مبتلا به بیماری کرونا و 562 نفر مشکوک به بیماری کرونا هستند.

جواد آقازاده رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی اظهار داشت: طی 24 ساعت گذشته تعداد 814 بیمار مبتلا به سندروم حاد تنفسی در مراکز درمانی آذربایجان‌غربی بستری هستند که تعداد 252 نفر از این بیماران مبتلا به بیماری کرونا و 562 نفر مشکوک به بیماری کرونا هستند.
وی با اشاره به بیماران بستری در بخش مراقبت‌های ویژه بیان کرد: تعداد 152 بیمار در بخش آی سی یو مراکز درمانی استان بستری هستند که 51 نفر از این بیماران به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند و وضعیت این بیماران بد حال گزارش شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در یک روز 154 بیمار در بیمارستان‌های استان بستری شدند اعلام کرد: از 154 بیمار بستری شده در مراکز درمانی، 51 نفر در ارومیه، بوکان 13 نفر، 6 نفر پیرانشهر، چهار نفر تکاب، چایپاره 2نفر، خوی 35 نفر، هفت نفر سردشت، مهاباد 15 نفر، سلماس هفت، میاندوآب 10 نفر، نقده چهار نفر بستری شده است.
آقازاده با اشاره به اینکه سن فوت شدگان بر اثر بیماری کرونا در افراد کم سن و سال هم مشاهده شده است تاکید کرد: مردم باید از حضور در اجتماع پرهیز کنند و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و بحث خود مراقبتی بتوانند زنجیره ابتلا به بیماری را بشکنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today