پایگاه خبری صاحب نیوز/ سخنگوی ستاد استانی مقابله و پیشگیری کرونا در اصفهان گفت: تاکنون محدودیت جدیدی اعلام نشده است اما اگر وضعیت رو به بحران برود ممکن است محدویت ها برگردد.

حجت اله غلامی سخنگوی ستاد استانی مقابله و پیشگیری کرونا در اصفهان با بیان اینکه محدودیت جدیدی در خصوص کرونا تاکنون اعلام نکردیم، اظهار کرد: تأکید ستاد مقابله با کرونا اصفهان بر دستورالعمل های ابلاغی و اجرای پروتکل های بهداشتی در سطح استان است.
سخنگوی ستاد استانی مقابله و پیشگیری کرونا در اصفهان گفت: تاکنون محدودیت جدیدی اعلام نشده است اما اگر وضعیت رو به بحران برود ممکن است محدودیت ها برگردد.
وی افزود: شهرستان های استان اصفهان در وضعیت سفید و زرد کرونا قرار دارند.
آرش نجیمی، سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان روز پنجشنبه، پنجم تیرماه در مورد آخرین وضعیت بیمارستان های پذیرای بیماران کرونایی گفته بود: بیشتر بیمارستان‌های امین، خورشید، عیسی بن مریم و بخشی از بیمارستان الزهرا در کنار بیمارستان زیر نظرِ تامین اجتماعیِ غرضی، برای بستری بیماران مبتلا به کرونا در نظر گرفته شده بود که در روزهایی با ثبات آمار، حتی این بیمارستان‌ها به کار عادی خود بازگشتند اما این روزها شرایط متفاوت و ظرفیت بیمارستان های نامبرده تا حد زیادی تکمیل شده و در صورتی که شهروندان رعایت نکنند و شمار مبتلایان افزایش پیدا کند، حتی مجبور خواهیم بود یکی دو بیمارستان جدید برای پذیرش و بستری بیماران جدید اضافه کنیم.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today