فارس/ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری یک سارق حرفه‌ای در شهر کرمانشاه و اعتراف وی به ارتکاب 45 فقره سرقت خبر داد.

سردار علی‌اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان کرمانشاه امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پس از وقوع چند فقره سرقت منزل در شهر کرمانشاه رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی ادامه داد: کاراگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی در تحقیقات گسترده خود موفق به شناسایی مخفیگاه عامل سرقت منازل شهروندان کرمانشاهی در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه شدند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: کاراگاهان پس از هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه با رعایت حقوق شهروندی همسایگان موفق به دستگیری سارق حرفه‌ای شدند.
وی گفت: متهم دستگیر شده در بازجویی‌ها به ارتکاب 45 فقره سرقت شامل 25 فقره منزل و 20 فقره قطعات خودرو، سیم برق و... اعتراف کرد.
جاویدان همچنین از معرفی سارق دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد و گفت: مبارزه با پدیده سرقت و برخورد قاطعانه با سارقان از مهمترین برنامه‌های پلیس استان است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کرمانشاه را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کرمانشاه در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEEFg3sRsDfJ20ludA
آخرین خبر کرمانشاه در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/kermanshah.today