فارس/ فرمانده انتظامی کاشمر از دستگیری زن و مرد جوان، پس از تعقیب و گریز 60 کیلومتری خبر داد.

سرهنگ حسین احمدی، فرمانده انتظامی کاشمر اظهار کرد: با اعلام به موقع سرقت محتویات داخل خودرو توسط شهروندان به مرکز فوریت های پلیسی 110، تیم تجسس کلانتری 12 کاشمر، سر بزنگاه به محل رسیدند و سه متهم به سرقت که دو مرد و یک زن بودند با مشاهده پلیس بلافاصله با یک دستگاه خودروی سواری از محل متواری شدند.
وی ادامه داد: با استعلام پلاک خودرو سواری، مشخص شد این خودرو سرقتی است و مأموران کلانتری 12 به تعقیب این خودرو پرداختند.
فرمانده انتظامی کاشمر گفت: با اجرای طرح مهار در حالی که متهمان قصد فرار از حوزه استحفاظی این شهرستان را داشتند، مأموران بخش انتظامی کوه سرخ پس از 60 کیلومتر تعقیب و گریز، عاملان سرقت را زمین‌گیر کرده و آنها با رها ساختن خودرو پا به فرار گذاشتند.
احمدی یادآور شد: پلیس در این عملیات ضربتی دو تن از متهمان که یک زن و یک مرد جوان بودند را دستگیر کرد و جستجوهای پلیسی برای دستگیری همدست فراری آنها که در تاریکی شب متواری شده ادامه دارد.
وی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده که سوابق متعدد سرقت را در کارنامه خود یدک می‌کشند در بازجویی‌های علمی کارگاهان زبده اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی کاشمر چاره‌ای جز بیان حقیقت ندیدند و به 18 فقره سرقت، 13 فقره سرقت لوازم و محتویات خودرو، دو فقره سرقت از آرایشگاه‌های زنانه، دو فقره سرقت از خانه‌های مسکونی در سطح استان خراسان رضوی اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی کاشمر با اشاره به اینکه متهمان به مراجع قضایی معرفی شده اند، گفت: تحقیقات پرونده ادامه دارد.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید