فارس/ رئیس اداره پست گچساران از افزایش 35 درصدی جابه جایی مرسولات پستی وارده در سه ماهه نخست امسال در این شهرستان خبر داد.

ایمان حضرتی‌نژاد، رئیس اداره پست گچساران از افزایش جابه‌جایی مرسولات پستی در سه ماهه نخست امسال در این شهرستان خبر داد.
وی ادامه داد: از زمان شیوع ویروس کرونا تا اکنون جابه جایی مرسوله های پستی این شهرستان به خصوص در سه ماهه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.
رئیس اداره پست گچساران از افزایش 35درصدی جابه جایی مرسولات پستی وارده در سه ماهه نخست امسال در این شهرستان خبر داد.
حضرتی‌نژاد با بیان اینکه در سه ماهه نخست امسال تعداد 51 هزار و 185 فقره ترافیک وارده مرسولات پستی در این شهرستان جابه‌جا شده است، عنوان کرد: این در حالی است که در مدت مشابه سال گذشته تعداد ۳۷ هزار و ۷۴۸ فقره ترافیک وارده در این شهرستان ثبت شده بود.
وی ابراز کرد: با شیوع ویروس کرونا و جلوگیری از انتشار آن شهروندان گچسارانی برای تهیه بسیاری از کالاهای مورد نیاز خود به جای حضور در بازار خرید اینترنتی انجام داده اند.
رئیس اداره پست گچساران به ارسال مرسوله صادره از گچساران اشاره و بیان کرد: در سه ماهه نخست امسال تعداد ۲۰ هزار و ۳۴ مرسوله صادره از گچساران ثبت شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل تغییری نداشته است.
حضرتی‌نژاد خاطرنشان کرد: اخطاریه بانک‌های شهرستان، توزیع گذرنامه، گواهی‌نامه، کارت سوخت، ملی، شناسنامه همچنین اخطاریه‌های دیوان عدالت اداری توسط نامه‌رسانان اداره پست صورت گرفته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today