مهر/ دبیر جشنواره زیر سایه خورشید در استان مرکزی گفت: در ایام دهه کرامت ۹ شهر استان مرکزی میزبان خدام رضوی است.

حجت الاسلام سعید پیرایش، دبیر جشنواره زیر سایه خورشید در استان مرکزی اظهار کرد: در سیزدهمین دوره جشنواره بین المللی زیر سایه خورشید خدام حرم رضوی از ۷ تیر لغایت ۱۳ تیرماه در ۹ شهرستان زرندیه، ساوه، کمیجان، شازند، خنداب، خمین، آشتیان و اراک از توابع استان مرکزی حضور پیدا می‌کنند.
دبیر جشنواره زیر سایه خورشید در استان مرکزی گفت: خدام حرم مطهر رضوی روز گذشته ۷ تیرماه وارد شهرستان زرندیه شدند و امروز ۸ تیرماه در شهرستان ساوه حضور دارند.
پیرایش افزود: خدام رضوی ۹ تیرماه در شهرستان‌های آشتیان و تفرش، ۱۰ تیرماه شهرستان خمین، ۱۱ تیرماه شهرستان‌های شازند و خنداب، ۱۲ تیرماه در شهرستان اراک و ۱۳ تیرماه در کمیجان حضور پیدا می‌کنند.
وی تاکید کرد: با توجه به لزوم رعایت اقدامات بهداشتی به منظور پیشگیری از ابتلاء به کرونا خدام حرم مطهر رضوی در هر شهرستان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در برنامه‌هایی همچون صبحگاه مشترک، دیدار با ائمه جمعه و… شرکت می‌کنند.
دبیر جشنواره زیر سایه خورشید در استان مرکزی در خصوص برنامه‌های خدام در شهرستان اراک، عنوان کرد: از جمله برنامه‌های خدام رضوی در شهرستان اراک دیدار با نماینده ولی فقیه در استان، حضور در صبحگاه مشترک، حضور در یکی از واحدهای صنعتی با عنوان حمایت از جهش تولید، دیدار با پرسنل و رئیس کل دادگستری استان مرکزی به مناسبت گرامیداشت هفته قوه قضائیه و تقدیر از تلاشگران عرصه سلامت و افرادی که در مقابله با کرونا از قبیل گروه‌های جهادی، بسیجی و… اقدامات شایسته ای را انجام دادند، است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان مرکزی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر استان مرکزی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEIBAERz9lL-KoaHAg
آخرین خبر استان مرکزی در اینستاگرام :
https://instagram.com/markazi_today