فارس/ رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی کردستان از فوت ۷ نفر بیمار کرونایی دیگر در استان خبر داد و گفت: با احتساب این عدد، شمار فوتی‌ها به ۲۹۲ نفر افزایش یافت.

فرزین رضاعی، رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی کردستان اظهار کرد: طی 24 ساعت گذشته ۱۲۴ بیمار جدید مبتلا به کروناویروس در استان شناسایی شده و در حال حاضر ۵۵۵ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های استان بستری و تحت مداوا هستند.
وی با اشاره به آمار بستری‌شدگان در کردستان به تفکیک بیمارستان‌های استان افزود: در بیمارستان توحید سنندج ۱۹۸ نفر، بعثت سنندج ۵۰ نفر، کوثر سنندج ۱۱۸ نفر، امام خمینی سقز ۵۱ نفر، بوعلی مریوان ۲۲ نفر، فجر مریوان ۲۵ نفر، شهید بهشتی قروه ۲۸ نفر، امام حسین بیجار ۱۴ نفر، بیمارستان سینای کامیاران ۱۰ نفر، بیمارستان امام خمینی دیواندره ۱۵ نفر، صلاح‌الدین بانه ۲ نفر، شهدای دهگلان ۶ نفر و در بیمارستان رازی بانه ۱۶ نفر بستری هستند.
رضاعی اضافه کرد: در حال حاضر ۷۹ بیمار مبتلا به کرونا در کردستان در بخش ویژه بستری هستند.
رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی کردستان از فوت ۷ نفر بیمار کرونایی دیگر در استان خبر داد و گفت: با احتساب این عدد، شمار فوتی‌ها به ۲۹۲ نفر افزایش یافت.
وی گفت: ۶۰ نفر از این تعداد در سقز، ۹۵ نفر در سنندج، ۲۳ نفر در قروه،۲۶ نفر در بانه، در مریوان ۱۶ نفر، ۲۳ نفر در بیجار، ۲۷ نفر در کامیاران، ۱۶ نفر در دیواندره و ۶ نفر در دهگلان جان باختند که همه موارد به صورت بهداشتی و با رعایت دستورالعمل های مرتبط دفن شده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان خطاب به شهروندان خاطرنشان کرد: همچنان روند فاصله‌گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک، شست‌وشوی مرتب دست‌ها با آب و صابون، اجرای اصول بهداشتی و قرنطینگی را تا قطع زنجیره این ویروس مهلک رعایت کنید در غیر این صورت افزایش تعداد زیاد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در استان را شاهد خواهیم بود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online