مهر/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان گفت: کشفیات مواد مخدر با توجه به قرار داشتن اردستان در مسیر ترانزیتی کشور ۱۷۳ درصد افزایش داشته است.

علیرضا فرحبخش معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان ظهر یکشنبه در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان اردستان ضمن گرامیداشت دهه کرامت اظهار داشت: اقدام اخیر سربازان گمنام اداره اطلاعات با مشارکت انتظامی شهرستان اردستان در کشف و ضبط بیش از ۷۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سطح استان اصفهان بی نظیر بود.
وی افزود: شورای هماهنگی در استان اصفهان باید با توجه به اینکه شهرستان اردستان در مسیر ترانزیتی کشور قرار گرفته و سوداگران مرگ مرتباً از این مسیر مواد مخدر را جابه جا می‌کنند کمک‌های ویژه ای را به این شهرستان در راستای دستگیری قاچاقچیان داشته باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان گفت: کشفیات مواد مخدر شهرستان اردستان در حوزه جاده‌ای سال گذشته و همچنین سه ماهه اول سال ۹۹ بسیار خوب بود که بر این اساس باید توجه ویژه ای هم به کشفیات مواد مخدر در داخل شهرستان داشته باشیم.

طرح ملی مبارزه با مواد مخدر در اردستان بومی سازی شده است
وی ابراز داشت: طرح ملی مبارزه با مواد مخدر که به شکل بومی در شهرستان اردستان طراحی شده است برای تمامی دستگاه‌ها لازم الاجراست و باید نسبت به تشکیل کمیته‌ها که هر کدام هشت زیر مجموعه دارد اقدام و مصوبات آن را به فرمانداری ارسال کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری اردستان با بیان اینکه با تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی در سه ماهه امسال فعالیت خوبی در مبارزه با مواد مخدر انجام شده است، تاکید کرد: تعداد ۱۱۷ نفر معتادان در سطح شهرستان اردستان دستگیر شده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته پنج درصد افزایش داشته و کشفیات هم با توجه به عبور مسیر ترانزیت ۱۷۳ درصد افزایش داشته است.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اصفهان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اصفهان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEAVvljM8cx5YSbB1w
آخرین خبر اصفهان در اینستاگرام :
https://instagram.com/isfahan_today