ایرنا/ توزیع مرغ منجمد تنظیم بازار از امروز (یکشنبه) به میزان ۱۵۰ تن در ۱۵ مرکز منتخب شهر بیرجند و در مراکز منتخب شهرستان‌ها آغاز شد.

الیاس جویبان معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در گفت وگو با خبرنگاران افزود: قیمت هر کیلوگرم گوشت مرغ منجمد تنظیم بازار ۱۳ هزار و ۵۰۰ تومان برای مصرف‌کننده تعیین شده است.
وی بیان کرد: مراکز عرضه مرغ منجمد به منظور دسترسی تمامی شهروندان از سوی اتحادیه مربوطه از مناطق مختلف شهر بیرجند انتخاب شدند.
وی گفت: مراکز توزیع مرکز استان در مهرشهر خیابان حافظ‌ غربی، سه مرکز در بازار روز خیابان پاسداران، چهار مرکز در بازار روز خیابان غفاری، شرکت تعاونی دانشگاه علوم پزشکی در خیابان معلم، سه مرکز در بازار روز خیابان شهید بهشتی (چهارشنبه بازار)، بازار محله خیابان ۱۵ خرداد در تقاطع خیابان توحید، بازار محله خیابان کارگران و فروشگاه کاکل‌زری در بلوار مسافر پیش‌بینی شده است.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی عنوان کرد: سال گذشته ۱۴۴ تن و سال ماقبل آن یک هزار و ۳۳۱ تن گوشت مرغ منجد در سطح استان توزیع شد.
وی افزود: از ابتدای امسال تاکنون توزیع مرغ منجمد در استان نداشته‌ایم اما ۲۴۴ تن در حال جذب بود که ۱۵۰ تن جذب و امروز توزیع می‌شود.
جویبان گفت: امسال یک هزار و ۵۰۵ تن برنج، ۵۳۹ تن شکر و ۱۰۱ تن گوشت گوساله منجمد نیز در راستای تنظیم بازار در استان توزیع شده است.
وی افزود: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه تخلف در این خصوص می‌توانند با سامانه ۱۲۴ معاونت بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان این سازمان تماس حاصل کنند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today