ایلنا/ سرپرست فرمانداری بوئین زهرا استان قزوین گفت: وضعیت کرونا در شرکت‌ها و مراکز صنعتی شهرستان تحت کنترل بوده و اقدامات لازم برای غربالگری و پایش مستمر کارگران واحدهای تولیدی انجام می‌شود.

مصطفی آقاعلی، سرپرست فرمانداری بوئین زهرا استان قزوین با تکذیب اخبار فضای مجازی مبنی بر افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در بوئین‌زهرا، افزود: هم اکنون وضعیت شهرستان از نظر شیوع بیماری کرونا مانند سایر نقاط استان زرد است و اقدامات لازم برای کنترل بیماری کرونا و پیشگیری از شیوع بیشتر این بیماری انجام شده است.
وی اضافه کرد: در روزهای اخیر تنها جواب آزمایش ابتلا به کرونای ۲ کارگر از یک شرکت مثبت بوده است که آن ۲ نفر هم توسط تیم غربالگری شهرستان مورد شناسایی قرار گرفتند.
سرپرست فرمانداری بویین زهرا استان قزوین با بیان اینکه هم اکنون با مشکل جدی در سطح شهرستان مواجه نیستیم، گفت: رعایت مقررات و پروتکل‌های بهداشتی به تمامی مراکز صنعتی و واحدهای تولیدی شهرستان ابلاغ شده است و امیدواریم با همکاری خود مردم، گام‌های بلندی را برای کنترل بیماری کرونا برداریم.
آقاعلی افزود: با توجه به کاهش باورپذیری مردم در رعایت فاصله گذاری اجتماعی متاسفانه روند رعایت نکات بهداشتی، ترس ابتلا به کرونا و انگیزه در خانه ماندن کاهش یافته و این وضعیت موجب روند صعودی ابتلا به کرونا در شهرستان بویین زهرا شده است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today