صدا و سیما/ با دستور ویژه دادستان دزفول ۶ باند سارق مسلح در این شهرستان شناسایی و منهدم شدند.

منصور محمدی خباز، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دزفول در این زمینه اظهار کرد: در پی شکایت و گزارش چندین فقره سرقت مسلحانه و زورگیری در چند نقطه دزفول، با دستور ویژه، بررسی این موضوع در دستور کار تیم های اطلاعاتی و عملیاتی اداره آگاهی دزفول قرار گرفت.
محمدی خباز افزود: با همکاری یک تیم عملیاتی منسجم از مامورین اداره آگاهی، نیروی مقاومت بسیج و سربازان گمنام امام زمان(عج) در یک عملیات هماهنگ و ضربتی ۱۳ سارق در قالب ۶ باند سرقت مسلحانه و زورگیری، سرقت به عنف طلاجات، کیف و موبایل قاپی، سرقت عنف موتورسیکلت و خودرو دستگیر شدند.
وی گفت: در این عملیات افرادی که در ماه گذشته به نیروهای خدوم و جهادی حمله‌ور شده بودند نیز شناسایی و دستگیر شدند که به زودی پس از تکمیل تحقیقات، پرونده این سارقان جهت صدور حکم به دادگاه ارجاع خواهد شد.
به گفته دادستان دزفول متهمان در بازجویی‌های اولیه به زورگیری‌های مسلحانه در بلوار شهید دانش، کوی آزادگان، مهر شهر و مطب پزشکان متخصص اعتراف کردند.
وی گفت: پس از بازرسی صورت گرفته از مخفیگاه سارقان، تجهیزات پزشکی سرقت شده از مطب پزشکان، چهار دستگاه خودرو شخصی، یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز، دو تیغه قمه، دو تیغه چاقو، قطعات خودرو و موتورسیکلت و موبایل کشف شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today