ایرنا/ سرپرست فرمانداری شادگان گفت‌: تصاویر منتشر شده در خصوص تجمع اهالی برای مراسم سوگواری بعد از فوت یکی از سران عشایر شادگان واقعیت ندارد.

امید صبری‌پور، سرپرست فرمانداری شادگان اظهار داشت: تصاویری که از تیراندازی و تجمع در آیین عزاداری یکی از شیوخ در فضای مجازی منتشر شد مربوط به الان نیست.
وی افزود: تصاویر منتشر شده مربوط به سال‌های گذشته است که متاسفانه برخی کاربران فضای مجازی به اشتباه این تصاویر را بازنشر کرده‌اند.
سرپرست فرمانداری شادگان گفت‌: عامل یا عاملان انتشار این تصاویر در حال شناسایی هستند تا به جرم نشر اکاذیب به دست قانون سپرده شوند.
وی افزود: تعدادی از اهالی شادگان روز گذشته با حضور در حسینه و مسجد شیخ فوت شده با خانواده وی ابزار همدردی کردند که با هشدار نیروی انتظامی محل را ترک کردند.
صبری‌پور تصریح کرد: مراسم‌های تجمعی همچون شادی و عزاداری که در آنها افراد زیادی دور هم جمع می‌شوند می‌تواند یکی از مهمترین منابع انتقال این ویروس به سایر افراد باشد لذا تصمیم بر آن شد که هرگونه مراسم شادی و عزاداری تجمعی در شهرستان ممنوع باشد.
وی افزود: بیماری کرونا یک مشکل اجتماعی است و کنترل آن نیازمند همکاری و همدلی همه جانبه تمام افراد اجتماع است لذا انتظار می‌رود که کلیه شهروندان موارد مربوطه را رعایت نمایند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today