فارس/ رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌غربی گفت: تعداد 783 نفر از بیماران مبتلا به بیماری سندروم حاد تنفسی در مراکز درمانی استان بستری شدند که تعداد 256 نفر مبتلا به بیماری کرونا و 527 نفر مشکوک به کرونا هستند.

جواد آقازاده رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان‌غربی با اشاره به آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا در آذربایجان‌غربی اظهار داشت: تعداد 783 نفر از بیماران مبتلا به بیماری سندروم حاد تنفسی در مراکز درمانی استان بستری هستند که تعداد 256 نفر مبتلا به بیماری کرونا و 527 نفر مشکوک به کرونا هستند.
وی با اشاره به بیماران بستری شده در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی استان تصریح کرد: 155 بیمار در بخش آی سی یو بستری شدند که 51 نفر به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند و حال این بیماران نیز بد حال گزارش شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی آذربایجان غربی با اشاره به بیماران جدید بستری شده در بیمارستان‌های استان عنوان کرد: طی 24 ساعت گذشته تعداد 117 بیمار در مراکز درمانی استان بستری شدند که بیشترین آمار بستری شدگان مربوط به ارومیه، خوی، مهاباد و میاندوآب است.
آقازاده تاکید کرد: تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان‌ها بر اثر بیماری کرونا در استان افزایش یافته است و 71 درصد از بیماران در میانگین سنی 15 تا 54 سال هستند که توصیه می‌شود مردم بحث خود مراقبتی را جدی بگیرند و از حضور در تجمعات به طور جدی اجتناب کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان غربی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان غربی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAELz0XoXS28pvvtZPA
آخرین خبر آذربایجان غربی در اینستاگرام :
https://instagram.com/wazerbaijan_today