باشگاه خبرنگاران/ تیم شهر خودرو در مقابل ذوب آهن قرار گرفت، در این بازی سعید صادقی برای دومین بار شهر خودرو را به گل رساند تا از ذوب آهن پیش بیفتد.

شهرخودرو در چهار هفته‌ ی ما قبل از تعطیلات کرونایی، یک هفته در میان یک برد و یک باخت داشت که شکست آخر آن‌ها مقابل پرسپولیس موجب شد فرصت طلایی رفتن به رتبه دوم را از دست بدهند.
ولی با این شرایط مشهدی‌ها اکنون که مقابل ذوب‌آهن قرار گرفتند، تنها به کسب سه امتیاز خانگی فکر می‌کنند تا از کورس مدعیان کسب سهمیه آسیایی عقب نمانند، اما در آن طرف هم ذوبی‌ها که به تازگی لوکا بوناچیچ را به‌عنوان سرمربی در اختیار گرفتند، نمی‌خواهند بازی‌ها را با شکست آغاز کنند و به دنبال برتری و صعود به رده نهم جدول هستند.
در دقیقه ۶ سعید صادقی از جناح چپ زمین با ضربه سر چکشی، تبدیل به گل شد و در دقیقه ۴۲ از روی ضربه ایستگاهی میانه زمین را قاسمی نژاد به شکل ناقص دفع کرد تا توپ به ایوان مار کوویچ برسد و این مهاجم خارجی بدون مکث و با ضربه بغل پا دروازه شهر خودرو را باز کرد.
در دقیقه ۶۲ هم سعید صادقی گل دوم شهر خودرو را به ثمر رسانید و در پایان شهر خودرو ۲ و ذوب آهن ۱ بازی به پایان رسید.همراهان عزیز، آخرین خبر را بر روی بسترهای زیر دنبال کنید ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید