ایرنا/ حدود ۳۰ نفر از کارگران فضای سبز شهرداری کوت‌عبدالله روز دوشنبه با حضور مقابل استانداری خوزستان خواستار پرداخت معوقات شدند.

حسونی، یکی از کارگران فضای سبز شهرداری کوت‌عبدالله گفت: پیمانکار حقوق سه ماه نخست امسال کارگران فضای سبز شهرداری کوت‌عبدالله را پرداخت نکرده ‌است.
وی ادامه داد: ازسویی دیگر پیمانکار از شهریورماه سال گذشته تاکنون حدود ۲میلیون تا سه میلیون ریال از حقوق هرماه ما کسر کرده‌است و حق شب‌کاری‌ها نیز پرداخت نمی‌شود.
حسونی ادامه داد: در این شرایط سخت اقتصادی خواهان پرداخت مطالبات خود هستیم تا بتوانیم بخشی از نیازهای خانواده را تامین کنیم.
شهردار کوت عبدالله چندی پیش بیان کرد: به دلیل شیوع ویروس کرونا منابع درآمدی شهرداری کوت عبدالله همچون ارزش افزوده و عوارض ساخت و ساز کاهش یافته و این شهرداری با مشکل مالی مواجه است.
نواب حاجیان سعید افزود: مشکل مالی کم و بیش در تمام شهرداری ها وجود دارد و حقوق کارگران آنها نیز به عقب افتاده است به کارگران شهرداری کوت عبدالله گفته شده که ظرف ۱۰ روز آینده حقوق اسفندماه با آنها تسویه می شود.
شهردای کوت‌عبدالله دارای ۲۷۰ کارگر فضای سبز است.
کوت عبدالله در زمستان سال ۹۱ با ایجاد شهرستان کارون از شهرستان اهواز جدا شد و به عنوان مرکز این شهرستان قرار گرفت که از ادغام مناطق کوت عبدالله، استیشن، خزامی، درویشیه، شریعتی‌_۱، کوت نواصر، کوی منتظری، گاومیش آباد، گندمکار و هادی‌آباد ایجاد شده است.
این کارگران در زمستان پارسال نیز چند مرتبه برای رسیدگی به مشکلاتشان مقابل ساختمان استانداری خوزستان حاضر شدند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today