پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف انواع لوازم برقی ساختمانی در انباری یک واحد مسکونی به ارزش 15 میلیارد ریال خبر داد.

سردار عبداله حسنی، فرمانده انتظامی استان سمنان اظهار داشت: با دریافت خبری مبنی بر احتکار و سوءاستفاده از وضعیت اقتصادی بازار توسط فردی متخلف در سطح شهرستان سمنان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان قرار گرفت.
وی افزود: در بررسی های تخصصی و اطلاعاتی پلیس مشخص شد فردی با دپو لوازم برقی ساختمانی در انباری منزل خود قصد فروش آنها را با قیمت بالاتر دارد.
سردار حسنی به هماهنگی‌های لازم قانونی و اعزام تیمی مشترک از ماموران انتظامی و تعزیرات حکومتی به محل شناسایی شده اشاره و تصریح کرد: در بازدید صورت گرفته انواع لوازم برقی ساختمانی شامل کلید، پریز، تابلوی برق، داکت و... از این انباری کشف شد.
فرمانده انتظامی استان سمنان، ارزش ریالی اموال کشف شده را برابر نظر کارشناسان 15 میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: پس از تکمیل پرونده فرد متخلف برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today