باشگاه خبرنگاران/ رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: ۱۰۶ فقره پرونده در زمینه تخلفات صنفی از ۳۱ خرداد لغایت ۶ تیر سال جاری در کردستان تشکیل شد.

محمد دره وزمی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اظهار کرد: از ۳۱ خرداد ماه لغایت ۶ تیر ماه سال جاری در مجموع یک هزار و ۹۵۷ مورد بازرسی از واحد‌های صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.
وی با اشاره به کشف ۱۳۲ مورد تخلف در این بازرسی‌ها افزود: در این رابطه ۱۰۶ فقره پرونده برای واحد‌های متخلف صنفی و غیرصنفی تشکیل شده است.
دره وزمی بیان کرد: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت است که در این پرونده‌ها در مجموع ۳ میلیارد و ۹۸ میلیون و ۶۰۸ هزار و ۸۵۳ ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان ۱۱۹ مورد گزارش مردمی دریافت و در رسیدگی به آن‌ها ۱۱ مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
وی یادآور شد: شهروندان محترم می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحد‌های صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و واحد‌های مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ و یا با مراجعه به ادارات تابعه در شهرستان‌ها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه کرده و موارد تخلف را گزارش کنند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کردستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کردستان در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEIzkR_omLO41FJL8g
آخرین خبر کردستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/kurdistan.online