ایرنا/ دبیر هیات دوچرخه سواری استان قزوین گفت: میثم رضایی دوچرخه سوار ملی پوش قزوینی مقام چهارم گروه بی مسابقات کتگوری و عنوان سلطان کوهستان را به دست آورد.

محسن شیخ سلیمانی، دبیر هیات دوچرخه سواری استان قزوین افزود: در این دوره از مسابقات که به دلیل پیشگیری از بیماری کرونا به شکل برخط برگزار شد، یک هزار و ۲۵۰ نفر از سراسر جهان در خط شروع قرار گرفتند که در انتها ۸۰۰ دوچرخه سوار از خط پایان عبور کردند.
وی اضافه کرد: در این مسابقات مجازی، یک برنامه بر روی موبایل و یک دستگاه بر روی دوچرخه نصب شده و دوچرخه سوار به صورت آنلاین رکاب زده و براساس آن رنکینگ وی ثبت می‌شود.
این مسوول گفت: ملی پوش قزوینی در این رقابت‌ها به مقام چهارم گروه بی دست یافت و در نهایت با پوشیدن پیراهن کوهستان عنوان سلطان کوهستان را نیز از آن خود کرد.
وی اضافه کرد:ملی پوش قزوینی در این رقابت‌ها که به مسافت ۷۳ کیلومتر برگزار شد به رکورد یک ساعت و پنجاه و پنج دقیقه دست یافت.
شیخ سلیمانی گفت: در این مسابقات که چهار مرحله داشت ۱۲ نفر از ایران و یک نفر از قزوین شرکت کرده بودند و در نهایت دوچرخه سوار قزوینی به همراه یک ملی پوش دیگر موفق به کسب مقام‌های سوم و چهارم شدند.
عضویت در تیم ملی کورسی ایران، کسب عنوان بهترین دوچرخه سوار کورسی قزوین و حضور در لیگ چین از جمله سوابق میثم رضایی دوچرخه سوار قزوینی است.
استان قزوین نزدیک به ۴۰۰ دوچرخه سوار بیمه شده دارد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان قزوین را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر قزوین در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAERfLUt3xd_hCjJ9bw
آخرین خبر قزوین در اینستاگرام :
https://instagram.com/qazvin_today