بازار/ مدیرکل راه و شهرسازی زنجان گفت: پرونده سه هزار متقاضی طرح ملی اقدام مسکن در استان تایید نهایی و به بانک معرفی می‌شوند.

مسعود بیات منش، مدیرکل راه و شهرسازی زنجان به طرح ملی اقدام در استان زنجان مسکن اشاره کرد و گفت: از۱۰ هزار و ۲۲۰ ثبت نامی داشتیم حدود ۶ هزار پرونده تشکیل شده که دو هزار و ۳۰۰ برای افتتاح حساب معرفی شدند.
وی اظهار کرد: یک‌هزار و ۳۰۰ نفر قسط اول ۴۰ میلیون را پرداخت کردند و پرونده سه هزارمتقاضی در استان زنجان تایید نهایی شده و به بانک معرفی می شوند.
مدیرکل راه و شهرسازی زنجان گفت: ۱۰۰ میلیون تومان هم برای ساخت هر واحد مسکونی به متقاضیان پرداخت می شود.
بیات منش تاکید کرد: طرح ملی اقدام مسکن در شرق و غرب زنجان در مناطق گلشهر کاظمیه، کوی نصر، کوی خرداد، کوی فرهنگ و ثمین ساخته می شود و ساخت مسکن در غرب زنجان ۹۹ ساله است.
وی گفت: بیش از یک هزار و ۱۲۸ واحد مسکونی طرح ملی اقدام مسکن در شهرهای آببر و قیدار توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان ساخته می شود.
مدیرکل راه و شهرسازی زنجان تصریح کرد: دولت برای مسکن دار کردن خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی هم تسهیلات ویژه ای را پیش بینی کرده است.
بیات منش، با بیان اینکه اجرای این طرح در استان زنجان به صورت حمایتی و مشارکتی است، ابراز داشت: بیش از۷۰۰ واحد مسکن برای افراد تحت پوشش در زنجان اختصاص داده شده و ۸۰ درصد این طرح حمایتی است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today