میزان/ پیشکسوت باشگاه تراکتور گفت: تراکتور بیشتر از تیم‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال به حمایت هوادارانش وابسته است.

کاظم محمودی پیشکسوت باشگاه تراکتور در ارتباط با شکست تیم فوتبال تراکتور مقابل نساجی مازندران در تبریز، اظهار داشت: تراکتور بیشتر از تیم‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال به حمایت هوادارانش وابسته است و عدم حضور تماشاگران ۵۰ درصد توان این تیم را کاهش داد. در حضور تماشاگران، هر تیمی به ورزشگاه یادگار امام بیاید از ابتدای یک بر صفر عقب است و کار سختی دارد.
وی در ادامه، در خصوص عملکرد تراکتور مقابل نساجی، تصریح کرد: در دیدار مقابل نساجی، جای اشکان دژاگه و مسعود شجاعی خالی بود. این دو بازیکن رهبران واقعی تیم در میانه میدان هستند. از سوی دیگر، ساکت الهامی باید در دیدار‌های پیش‌رو مقابل صنعت نفت آبادان و استقلال، از نظر روحی و روانی روی بازیکنانش کار کند. متاسفانه حواشی ایجاد شده در مورد انصراف تراکتور از ادامه لیگ، به این تیم ضربه زد.
پیشکسوت باشگاه تراکتور در پایان پیرامون آینده تراکتور با ساکت الهامی، خاطرنشان کرد: تیم تراکتور را مصطفی دنیزلی بست و به نظرم تا پیش از تعطیلی رقابت‌ها هنوز تیم او و تفکراتش را در زمین می‌دیدیم. از دیدار مقابل نساجی بود که در عمل، تیم الهامی را دیدیم و او در آینده، کار دشواری پیش‌رو دارد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان آذربایجان شرقی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر آذربایجان شرقی در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEKyqyHIYXfblD-xfQ
آخرین خبر آذربایجان شرقی در اینستاگرام :
instagram.com/EAzerbaijan_Today