ایرنا/ دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان زنجان گفت: در مرحله دوم رزمایش احسان و همدلی توزیع ۴۵ هزار بسته پروتئینی به میزان چهار کیلوگرم توسط گروه‌های جهادی این ستاد، به خانواده‌های نیازمند و آسیب دیده از کرونا در زنجان آغاز شد.

رحمان هادی نژاد، دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان زنجان اظهار کرد: به مناسبت دهه کرامت و در مرحله دوم اجرای رزمایش همدلی و احسان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) توزیع چهار میلیون بسته پروتئین در سراسر کشور بین نیازمندان، اقشار آسیب دیده از کرونا، صنوف مختلف حتی جامعه هدف هدف بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) آغاز شده است.
وی اضافه کرد: سهم استان زنجان در این طرح ۴۵ هزار بسته پروتئینی به ارزش ۲ میلیارد تومان است که با همکاری‌های انجام گرفته توزیع آن در شهر زنجان آغاز شده و به تدریج در سطح شهرستان های استان نیز گسترش خواهد یافت.
این مسؤول ادامه داد: با توجه به نوسانات وضعیت اقتصادی و افزایش قیمت مرغ، امکان خرید آن در بین خانواده‌های آسیب پذیر به حداقل رسیده و بر این مبنا توزیع این ماده غذایی در بین گروه‌های هدف مورد توجه قرار گرفته است.
وی اظهار داشت: با توجه به شرایط کرونایی کشور فعالیت قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) نیز تعطیل نشده، بطوریکه پیش از این در حوزه عمرانی فعالیت چشمگیری داشت، امسال بیش از همه در مسائل معیشتی متمرکز شده است.
دبیر قرارگاه جهادی ستاداجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان زنجان گفت: بر این مبنا در مرحله دوم رزمایش توزیع بسته های پروتئینی علاه بر گروه‌های آسیب پذیر، مناطق روستایی محروم و حاشیه شهرها نیز مورد توجه قرار گرفته اند که این کار طبق برنامه انجام می گیرد.
وی ادامه داد: توزیع بسته های پروتئین ستاداجرایی فرمان حضرت امام(ره) در استان زنجان که از روز گذشته آغاز شده تا پایان تیر امسال ادامه دارد.
هادی نژاد خاطرنشان کرد: تامین مرغ مورد نیاز در این طرح با هدف حمایت از تولیدات داخلی از این استان انجام گرفته است.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today