باشگاه خبرنگاران/ استاندار اردبیل از افتتاح بزرگترین مجموعه هیدروتراپی ایران در منطقه نمونه گردشگری سبلان استان اردبیل در دهه فجر امسال خبر داد.

اکبر بهنامجو، استاندار اردبیل در بازدید از منطقه نمونه گردشگری سبلان گفت: براساس هدفگذاری‌های انجام شده بزرگترین مجموعه هیدروتراپی ایران در منطقه نمونه گردشگری سبلان استان اردبیل به بهره‌برداری می‌رسد.
او با بیان اینکه این مجموعه مدرن‌ترین و مجهزترین آبدرمانی استان اردبیل خواهد بود، گفت: در حال حاضر این مجتمع بزرگ و مهم گردشگری، اقامتی و آبدرمانی ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و برنامه‌ریزی شده تا در دهه فجر امسال به بهره‌برداری برسد.
استاندار اردبیل این پروژه را از طرح‌های جهش تولید برشمرد و افزود: بهره‌برداری از این طرح زمینه‌ساز ایجاد فرصت‌های شغلی جدید و توسعه اشتغال شده و اقدامی مهم در راستای تحقق شعار سال به شمار می‌رود.
نادر فلاحی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اردبیل نیز در این بازدید اظهار کرد: مجتمع آزادی به عنوان بزرگترین مجموعه آبدرمانی استان اردبیل که بخشی از آن به صورت روباز در شهرستان نیر احداث می‌شود، نقش مهمی در جذب گردشگران به استان ایفا خواهد کرد.
او از اختصاص اعتبارات مورد نیاز برای تکمیل و افتتاح این مجتمع خبر داد و گفت: هدفگذاری اصلی بهره‌برداری از این پروژه تا دهه فجر بوده تا پذیرای گردشگران ورودی به استان و از مولفه‌های رونق گردشگری در منطقه باشد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان اردبیل را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر اردبیل در تلگرام :
http://telegram.me/joinchat/AAAAAEKMRiNB88Qz3ta3yA
آخرین خبر اردبیل در اینستاگرام :
https://instagram.com/ardabil__today