فارس/ رئیس اتاق اصناف استان زنجان از پلمب 20 قهوه‌خانه به خاطر عرضه قلیان خبر داد.

سیدمحمود موسوی، رئیس اتاق اصناف استان زنجان از نظارت جدی بر اصناف پس از شیوع ویروس کرونا خبر داد و اظهار کرد: از موضوعات مهمی که در این شرایط باید مورد توجه قرار گیرد، رعایت پروتکل‌های بهداشتی است که متاسفانه برخی از واحدها آن را رعایت نمی‌کنند.
رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از مواردی که می‌تواند موضوع کرونا را متأثر کند و در شیوع آن تأثیرگذار باشد، استعمال دخانیات بخصوص قلیان است، گفت: این موضوع بسیار حائز اهمیت است و اولین کاری که انجام دادیم این بود که دستور دادستانی را برای جمع‌آوری و برخورد با همه کسانی که قلیان عرضه می‌کنند گرفتیم.
رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به اینکه نظارت و بازرسی بر اصناف به صورت روزانه از سوی دستگاه‌های ذیریط در حال انجام است، بیان کرد: در همین راستا تاکنون 20 قهوه خانه پملب شده است.
وی تصریح کرد: نحوه پلمب شدن آنها به این شکل است که بازگشایی این واحدها به شرط عدم عرضه قلیان صورت گرفته و از طرفی صاحب واحد نیز اظهار کرده است که تغییر کاربری داده و دیگر قلیان عرضه نخواهد کرد، اما بازهم تخلف کرده و اقدامات لازم به پلمب آنها انجام شده است.
موسوی با اشاره به اینکه نظارت‌های لازم بر سایر اصناف نیز وجود دارد و در صورت عدم رعایت پروتکل‌‎ها پلمب می‌شوند، بیان کرد: هم اکنون به غیر از قلیان‌خانه ها و تالارها سایر واحدهای صنفی مجاز به فعالیت هستند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: در صورت عدم رعایت ضوابط توسط متصدیان واحدهای صنفی با آنان برخورد قانونی و برابر قانون مغازه آنها پلمب خواهد شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today