فارس/ فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به ابتلای 35 نفر در مراسم عروسی در زنجان گفت: همچنین 13 نفر در یک مهمانی 25 نفره خانوادگی به این بیماری مبتلا شدند.

رضا عسگری، فرماندار شهرستان زنجان در این زمینه اظهار کرد: جلسه ستاد کرونا در استان زنجان فردا برگزار و در مورد اعمال محدودیت در استان و شهرستان تصمیم‌گیری می‌شود.
فرماندار شهرستان زنجان با اشاره به اینکه الزام کارکنان برای مصرف ماسک در روزهای اخیر ابلاغ شده است، بیان کرد: از این پس مراجعان نیز باید برای حضور در ادارات باید از ماسک استفاده کنند.
وی با اشاره به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مراکز عمومی از جمله مزارها عنوان کرد: در این مراکز موارد رعایت می‌شود و گزارشی از تخلف و عدم فاصله‌گذاری اجتماعی گزارش نشده است.
عسگری با بیان اینکه تاکید شده است مردم از برگزاری مراسم عروسی و عزاداری در زنجان خودداری کنند، افزود: تذکرات به مردمی که تصمیم به برگزاری مراسم دارند داده می‌شود و در صورت عدم رعایت علیه این افراد اعلام جرم خواهد شد.
فرماندار شهرستان زنجان با بیان اینکه مراسم عروسی و مجالس عزاداری مهم‌ترین عامل شیوع ویروس کرونا است، گفت: مردم از برگزاری مراسم خودداری کنند و مدعوین نیز از حضور در این مراسم پرهیز کنند.
وی با اشاره به ابتلای 35 نفر در یک مراسم عروسی در زنجان عنوان کرد: از این تعداد 6 نفر بستری شده و 29 نفر در قرنطینه حضور دارند.
عسگری همچنین از ابتلای 13 نفر در یک مهمانی 25 نفره خانوادگی به کووید 19 خبر داد و گفت: این مراسم که در یکی از رستوران‌های زنجان برگزار شده بود موجب پلمب موقت آن نیز شد.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان زنجان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر زنجان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKRJMt23Y-gW3YJTQ
آخرین خبر زنجان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zanjan_today