صدا و سیما/ اعضا باند ۳ نفره سارقان مسلح دستگیر شده و به ۷ فقره سرقت مسلحانه و ۷۹ فقره سرقت به عنف در شرق استان گلستان اقرار کردند.

سرهنگ سعید دادگر، فرمانده انتظامی استان گلستان، با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه در شرق استان، شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی مینودشت قرار گرفت و مشخص شد که سارقان با سر و صورت بسته و در مکان‌های خلوت طعمه‌های خود را شناسایی و با ایجاد رعب و وحشت موتورسیکلت و سایر اموال آنان را به سرقت برده و در صورت مقاومت آن‌ها اقدام به تیراندازی می‌کردند.
وی با اشاره به اینکه اکثر سرقت‌ها در شهرستان‌های مینودشت، گنبدکاووس، کلاله و آزادشهر واقع شده بود، افزود: با اشراف اطلاعاتی و رصد‌های فنی، مخفیگاه سرکرده این گروه که از سال ۹۷ تحت تعقیب بودند، در یکی از استان‌های همجوار شناسایی شد.
وی گفت: پس از هماهنگی با مراجع قضائی تیمی ویژه از ماموران پلیس آگاهی به محل مورد نظر اعزام و در عملیاتی غافلگیرانه متهم را دستگیر کردند.
دادگر با اشاره به دستگیری ۲ همدست سارق در عملیات‌های جداگانه تصریح کرد: متهمان در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس به ۷ فقره سرقت مسلحانه و ۷۹ فقره سرقت به عنف در شرق استان گلستان اقرار کردند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه از مخفیگاه سارقان یک دستگاه موتورسیکلت، ۳ عدد گوشی تلفن همراه و مقادیری اموال مسروقه کشف شد، گفت: هر ۳ سارق پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: پلیس برای دفاع از نظم و امنیت جامعه با تمام توان تلاش می‌کند و اجازه فعالیت مجرمانه به قانون شکنان نخواهد داد.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گلستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گلستان در تلگرام :
t.me/joinchat/AAAAAERANZ25YggdlHRFUg
آخرین خبر گلستان در اینستاگرام :
Instagram.com/golestan_today