برنا/ جانشین فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان از کشف 258 کیلوگرم انواع موادمخدر در مرزهای میانی سیستان و بلوچستان خبر داد.

محمدعلی محمدی جانشین فرماندهی مرزبانی سیستان و بلوچستان بیان کرد: در راستای تشدید مبارزه با موادمخدر و سوداگران مرگ، مرزداران هنگ مرزی میرجاوه با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و بکارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی، از قصد قاچاقیان مواد مخدر برای انتقال محموله خود به داخل کشور آگاه شدند و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، به تشدید پوشش نوار مرزی پرداختند.
وی افزود: سوداگران مرگ که قصد داشتند در فرصتی مناسب محموله خود را به وسیله یک دستگاه خودرو تویوتا وارد کشور کنند، با هوشیاری مرزداران از رسیدن به اهداف به شوم خود ناکام ماندند و ضمن رها کردن محموله از محل متواری شدند.
جانشین فرماندهی مرزبانی استان ادامه داد: مرزداران موفق شدند در این عملیات ضمن توقیف یک دستگاه خودرو، مقدار 258 کیلوگرم انواع موادمخدر شامل 56 کیلوگرم هروئین، 18 کیلوگرم کراک، 14 کیلوگرم مرفین و 170 کیلوگرم تریاک را کشف کنند.
محمدی خاطرنشان کرد: همکاری خوب مرزنشینان استان با مجموعه مرزبانی و نقش مؤثر آنان در برقراری امنیت پایدار و کنترل مرزهای سیستان و بلوچستان قابل تقدیر است.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سیستان و بلوچستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKZUcFIniUcdLn0Lw
آخرین خبر سیستان و بلوچستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/zahedan_today