باشگاه خبرنگاران/ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز از کشف ۳۹ کیلو گرم تریاک در آزادراه تهران-کرج خبر داد.

سرهنگ علی عسکری، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز گفت: درپی اقدامات اطلاعاتی و پلیسی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز مشخص شد فردی مقادیر قابل توجهی مواد مخدر را از استان تهران خریداری کرده و قصد انتقال آن به البرز را دارد، که موضوع در دستور کار اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر البرز افزود: در ادامه ماموران با انجام اقدامات پلیسی متوجه شدند متهم به وسلیه یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در حال انتقال مواد مخدر به البرز است که بلافاصله اکیپی از مأموران به محور‌های مواصلاتی منتهی به البرز اعزام شده، با پایش و کنترل خودرو‌های ورودی در نهایت موفق به شناسایی خودروی اعلامی در محدوده گرمدره شدند و خودرو را متوقف کرده و راننده را دستگیر کردند.
سرهنگ عسکری با اشاره به توقیف خودرو متهم گفت: در بازرسی از خودرو مقدار ۳۹ کیلو و ۱۰۰گرم تریاک کشف و در صندوق عقب خودرو کشف شد.
او با اشاره به این که در این عملیات ۲ قاچاقچی دستگیر شد افزود: متهم به همراه مواد مخدر کشف شده تحویل مراجع قضائی شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان البرز را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر البرز در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAD7vghTCfgcu5kChmg
آخرین خبر البرز در اینستاگرام :
https://instagram.com/alborztoday