فارس/ اعضای مجمع انتخاب رئیس هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری خراسان‌جنوبی به «سامان اکبرپور»اعتماد کرد و او را به مدت چهار سال به‌عنوان سکاندار هیأت برگزید.

مجمع انتخاباتی هیأت اتومبیلرانی وموتورسواری خراسان‌جنوبی ظهر امروز به مدیریت رئیس فدراسیون و دبیری مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد.
تعداد ۱۲ نفر از ۱۴ عضو اصلی مجمع انتخاب رئیس هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری خراسان‌جنوبی متشکل از نماینده‌های مربیان، داوران، ورزشکاران، رؤسای هیئات ‌شهرستان‌ها، باشگاه‌ها و آموزش و پرورش شرکت داشتند.
سامان اکبرپور و حمید نادی‌مقدم در سمت کاندیداتوری ریاست هیأت به‌مدت 10 دقیقه به ارائه برنامه‌های راهبردی و سیاست‌های اجرایی خود در راستای جذب نظر حاضران برای کسب آراء پرداختند.
سامان اکبرپور خواستار حمایت مالی و معنوی فدراسیون از استان‌های کمتر توسعه‌یافته شد و گفت: هزینه بالای اعزام ورزشکاران به مسابقات قهرمانی منطقه‌ای و کشوری و گرانی موتور و لوازم آن خیلی از استعدادهای بالقوه و پتانسیل‌های موجود را به هدر می‌دهد.
وی خواستار راه‌اندازی مدرسه موتورسواری بخش خصوصی در خراسان‌جنوبی، برگزاری مسابقات کشوری و بین‌المللی کویرنوردی به‌میزبانی کویر لوت، برگزاری دوره‌های آموزشی داوری و مربیان و رفع موانع فرهنگی برای موتورسواری بانوان مرکز استان و شهرستان‌ها شد.
حمید نادی ‌مقدم دیگر نامزد ریاست هیأت نیز خواستار پیگیری برنامه‌ها و راهکارهای رئیس اسبق هیأت در راستای مناسب‌سازی پیست‌های موتورسواری و اتومبیلرانی خراسان‌جنوبی در شهرستان‌ها، شبیه‌سازی آموزش مجازی رانندگی، طرح سه‌گانه موتورکراس شد.
در ادامه با دستور سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری کشورمان مرحله رأی‌گیری مجمع انتخاب رئیس هیأت خراسان‌جنوبی آغاز شد و پس از اخذ آراء از مجموع ۱۲ رأی مأخوذه سامان اکبرپور با کسب ۱۱ رأی به‌مدت چهار سال به‌عنوان سکاندار هیأت برگزیده شد.
از سوی رئیس هیأت اتومبیلرانی و موتورسواری خراسان‌جنوبی مهندس قلاسی، دکتر ثقه‌الاسلامی و مژگان شریفی به‌عنوان اعضای هیأت رئیسه معرفی شدند.
سرپرست فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری نیز در این مجمع، اظهار داشت: خراسان‌جنوبی به لحاظ نیروی انسانی و امکانات سخت‌افزاری در شرایط خوبی قرار دارد که باید در دو حوزه همگانی و قهرمانی جایگاه مناسب خود را پیدا کند.
مازیار ناظمی افزود: نگاه فدراسیون و بالطبع هیئات ورزشی استان‌ها در راستای ساختارسازی، درآمدزایی و ارزش‌گذاری در فعالیت‌های توسعه‌ای است.
وی با بیان اینکه جایگاه نائب رئیس بانوان هیأت‌های اتومبیلرانی و موتورسواری تعریف شده، خاطرنشان کرد: عدالت‌محوری و مطالبه‌گری بانوان در مسؤولیت‌ها، برگزاری مسابقات و آموزش‌های دوره‌های داوری و مربیگری باید در اولویت هیأت‌های استان‌ها قرار گیرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان جنوبی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان جنوبی در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEKMM7H6Qgk9-pkB6w
آخرین خبر خراسان جنوبی در اینستاگرام :
https://instagram.com/skhorasan_today