ایسنا/ سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر از واژگونی خودروی پراید در جاده سلامت خبر داد.

حسین روستائی، سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ملایر اظهار کرد: به محض اطلاع سریعا یک دستگاه خودروی سنگین امداد و نجات با تجهیزات کامل به محل اعزام شد و آتش نشانان به محض رسیدن با رعایت اصول ایمنی سر باطری خودروی را قطع کردند.
وی با بیان اینکه خودروی پراید با داشتن یک نفر سرنشین از جاده انحراف به راست داشت و موجب زخمی شدن سرنشین و راننده شده بود، اظهار کرد: به نیروهای ۱۱۵ برای انتقال مصدومین اطلاع رسانی و مصدومین بعد از معاینه به بیمارستان منتقل شدند.
روستائی خاطرنشان کرد: آتش نشانان از طریق وینچ خودروی آتش نشانی اقدام به درآوردن خودروی پراید از داخل جوی کردند و طی تماس با نیروهای ۱۱۰ برای تحویل خودرو و ایجاد امنیت در محل اقدام شد.
سرپرست سازمان آتش نشانی ملایر در ادامه یادآورشد: همچنین طی حادثه ای تخریب دیوار منبع آب در خیابان خلبان و زیر آوار ماندن یک دستگاه پراید گزارش شد.
وی افزود: به علت حساسیت حادثه، فرمانده ایستگاه مرکز بدون فوت وقت دو دستگاه خودروی امداد و نجات و یک دستگاه خودروی اطفاء حریق با تجهیزات کامل را به محل اعزام کرد.
روستائی با بیان اینکه به محض رسیدن محوطه با نوار ایمنی حفاظت و سپس توسط امدادگران عملیات آواربرداری آغاز شد، اظهارکرد: خوشبختانه هیچ اثری از وجود جسدی مشاهده نشد و فقط در این حادثه یک دستگاه پراید که در پیاده رو پارک شده بود به علت ریزش آوار صددرصد مورد صدمه قرار گرفت.
سرپرست سازمان آتش نشانی ملایر با اشاره به اینکه خودروی آسیب دیده بعد از آواربرداری با جرثقیل به پارکینگ انتقال داده شد، گفت: تجمع آب باعث خیس خوردن پی دیوار شده که به همین علت دیوار به طول کامل فرو ریخت و در اثر فرو ریختن دیوار یک خودرو پراید به صورت کامل و یک خودرو دوو سیلو نیز آسیب جزئی دید.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان همدان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر همدان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEH4hhdUB7Tpo7icCQ
آخرین خبر همدان در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/hamedan_today