دیار میرزا/ رئیس پلیس راهور گیلان از کاهش ۵۵ درصدی تصادفات در ۳ ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در گیلان خبر داد.

سرهنگ امیر طالبی، رئیس پلیس راهور استان گیلان از کاهش ۵۵ درصدی تصادفات در ۳ ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در گیلان خبر داد.
وی در تشریح این خبر اظهار داشت: با اقدامات انجام شده در ۳ ماهه اول سال جاری، تصادفات رانندگی استان در حوزه درون شهری با کاهش ۵۵ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بوده است.
این مقام انتظامی افزود: در این مدت تصادفات منجر به فوت ۳۸ درصد، تصادفات منجر به جرح و صدمه بدنی ۳۱ درصد و تصادفات خسارتی ۵۸ درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل کاهش داشته است.
وی بیان داشت: نتیجه تلاش شبانه‌روزی پلیس، همکاری دستگاه‌های امدادی، رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی مردم، اقدامات فرهنگی و آموزشی، اصلاح نقاط پر تصادف، اجرای طرح‌های مختلف انضباط ترافیکی، برخورد قاطع با متخلفان و برهم زنندگان نظم ترافیکی و تخلفات حادثه‌ساز در سطح استان از دلایل کاهش تصادفات است.
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان در پایان با تشکر از همکاری خوب رانندگان با پلیس و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی از سوی آنها، ابراز امیدواری کرد، با تداوم اینگونه همکاری‌ها روز به روز شاهد کاهش تصادفات و کاهش جان‌باختگان حوادث رانندگی در سطح استان باشیم.

همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان گیلان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر گیلان در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEGgat6mmiJXlKYnLQ
آخرین خبر گیلان در اینستاگرام :
https://instagram.com/gilan_today