باشگاه خبرنگاران/ استاندار خراسان شمالی از اعلام آمادگی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما برای برقراری دو پرواز هفتگی از بجنورد به عشق آباد و بالعکس خبر داد.

محمدعلی شجاعی، استاندار خراسان شمالی گفت: ایجاد و گسترش مراودات با کشور‌های آسیایی از جمله ترکمنستان از جمله سیاست‌های توسعه‌ای استان می‌باشد.
وی افزود: برقراری پرواز‌های مستقیم از بجنورد به عشق آباد می‌تواند ضمن آسان سازی، آمد و شد به کشور ترکمنستان و دیگر کشور‌های آسیای مرکزی فصل جدیدی در برنامه‌های توسعه استان و کشور ایجاد کند.
استاندار خراسان شمالی ادامه داد: پس از سفر سال گذشته به ترکمنستان و امضای تفاهم نامه‌های مختلف، اجرایی شدن آن‌ها در دستور کار جدی استان قرار گرفت که روز گذشته در نشست با رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برقراری این پرواز‌های هفتگی مسیر بجنورد-عشق آباد و بالعکس قطعی شد.
گفتنی است؛ امروز در مکاتبه‌ای از سوی معاون مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خطاب به استاندار خراسان شمالی عملیات اجرایی برقراری این پرواز‌ها از فرودگاه بین المللی بجنورد آغاز شد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خراسان شمالی را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خراسان شمالی در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAERlAMiCloyBHW8y4g
آخرین خبر خراسان شمالی در اینستاگرام :
https://instagram.com/bojnord_today