ایرنا/ سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران با اشاره به افزایش تعداد بیماران کرونایی در روزهای اخیر گفت: احتمال اوج گیری بیماری کرونا در این شهرستان جدی است.

آرمین غلامیان، سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران اظهار داشت: افزایش تعداد بیماران کرونایی بستری در بیمارستان های گچساران در چند روز اخیر زنگ خطر تهدید سلامت شهروندان را به صدا درآورده است.
وی با یادآوری ارتباط مردم منطقه با شهروندان استان های خوزستان و بوشهر به عنوان مهم‌ترین دلیل ابتلا به بیماری کرونا در این شهرستان نسبت به سفرهای غیرضروری هشدار داد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران تصریح کرد: شرکت در برنامه های دسته جمعی از دیگر دلایل ابتلا به بیماری ویروس کرونا در این شهرستان است.
غلامیان با اشاره به شلوغ بودن بازار شهر دوگنبدان به ویژه در ساعت های پایانی روز افزود: شهروندان جز برای انجام خریدهای ضروری در بازار مرکزی شهر دوگنبدان حضور پیدا نکنند.
وی عنوان کرد: در روزهای گذشته نسبت به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به شهروندان با استفاده از خودروهای آتش نشانی اقدام شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران با یادآوری این نکته که هم اکنون واکسنی برای بیماری ویروس کرونا پیدا نشده است، تاکید کرد: استفاده از ماسک و فاصله‌گذاری فیزیکی راه پیشگیری از این ویروس است.
شهرستان های گچساران و چرام در کهگیلویه و بویراحمد در وضعیت نارنجی ویروس کرونا قرار دارند.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان کهگیلویه و بویراحمد را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در تلگرام :
http://t.me/joinchat/AAAAAEHe2Udy6NymWhYoJA
آخرین خبر کهگیلویه و بویراحمد در اینستاگرام :
https://instagram.com/yasuj.today