باشگاه خبرنگاران/ فرماندار حمیدیه گفت: به لحاظ شیوع ویروس کرونا، این شهرستان در وضعیت زرد قرار دارد، ولی استفاده از ماسک برای همه شهروندان الزامی است.

شاهین هاشمی، فرماندار حمیدیه با بیان اینکه هم اکنون حمیدیه در وضعیت زرد و کم خطر قرار گرفته است، اظهار کرد: این شهرستان پیش از این در وضعیت قرمز قرار داشت که امیدواریم با همیاری بیش از پیش همه شهروندان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی فردی و گروهی شاهد کنترل کامل و شکست زنجیره انتقال این بیماری باشیم.
هاشمی با اشاره به فرآیند ثبت نام اصناف در سامانه سلامت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیان کرد: حمیدیه با کسب رتبه نخست در استان از نظر تعداد صنوف ثبت نام کننده در این سامانه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بین دیگر شهرستان‌ها مورد تقدیر مسئولان استانی در جلسه ستاد مبارزه با کرونا ویروس خوزستان قرار گرفت.
فرماندار حمیدیه با اشاره به تلاش‌های بی دریغ کادر درمان، خواستار رعایت بهداشت فردی و ایجاد حساسیت در جامعه نسبت به جدی گرفتن بیماری و جلوگیری از انجام مراسمات مذهبی، عزا و شادی در جهت کمک و مساعدت به کادر درمانی شد و اظهار داشت: استفاده همه شهروندان و کاسبان از ماسک و دیگر وسایل حفاظت فردی با هدف پیروی از تصمیمات ملی و استانی به ویژه در مناطق پر تردد و شلوغ، بازار‌های مسقف و بازارچه‌های شهری الزامی است.
این مقام مسئول با تاکید بر اینکه ورود همه پرسنل و مراجعه کنندگان به ادارات و دیگر ارگان‌ها بدون ماسک ممنوع است، ادامه داد: همدلی و هم افزایی همه ادارات شهرستان در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و صیانت از سلامت عمومی مردم و شهروندان نقش موثری دارد، ضمن اینکه مسئولان باید نسبت به اطلاع رسانی از آخرین تغییرات و اوضاع بیماری اقدام لازم به عمل آورند.


همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان خوزستان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر خوزستان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAEK8vo4vXBkjfYhOqg
آخرین خبر خوزستان در اینستاگرام :
https://instagram.com/khouzestan_today