ایرنا/ معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام از راه اندازی طرح جامع سامانه پژوهش در استان خبر داد و گفت: این سامانه با همکاری دانشگاه ایلام و مراکز آموزش عالی استان راه اندازی شده است.

معروف بسطامی، معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام هدف از ایجاد این سامانه را جلوگیری از فرصت سوزی، تجمیع طرح های تحقیقاتی، دسترسی آسان به آنها، آسیب شناسی طرح های مورد نیاز استان و جلوگیری از فرصت سوزی برشمرد.
وی اضافه کرد: اساس کار توسعه انجام پژوهش و هدفگذاری و تدوین برنامه دقیق بر اساس مسیر تقویم آموزشی است و دسترسی آسان به این سامانه مانع انجام طرح های تحقیقاتی غیر ضروری می شود.
معاون استاندار ایلام اظهار داشت: کارشناسان، اساتید، مدیران دستگاه ها و صاحب نظران می توانند پیشنهادات خود را در این خصوص اعلام کنند.
بسطامی تاکید کرد: دستور کار آموزش، پژوهش و فناوری بنابر دستور استاندار ایلام همواره مدنظر کارگروه بوده و با توجه به اهمیت پژوهش سعی شده است در این مسیر هدف‌گذاری انجام گیرد.
وی بر ضرورت انجام طرح های استان بر اساس پژوهش های علمی تاکید کرد و گفت: بدون در نظر گرفتن مباحث علمی برای اجرای یک طرح نمی توان انتظار نتایج عالی را داشت.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار ایلام پژوهش و آموزش و بکارگیری فناوری را یکی از ضرورت های اساسی توسعه پایدار برشمرد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان ایلام را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر ایلام در تلگرام :
https://telegram.me/joinchat/AAAAAEJoYw5sb596nU7kpg
آخرین خبر ایلام در اینستاگرام :
https://www.instagram.com/ilamkhabar_today