ایرنا/ مدیرکل پست استان سمنان گفت: ترافیک جا به جایی مرسولات و خریدهای اینترنتی شهروندان استان در بهار ۹۹ نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۴۵۰ درصد افزایش یافت.

نصرت الله مشیری، مدیرکل پست استان سمنان اظهار کرد: ترافیک مرسولات و بسته های خرید اینترنتی سه ماهه اول سال ۹۸ به میزان چهارهزار و ۷۴۹ فقره بود که امسال به ۲۶ هزار و ۱۳۹ فقره افزایش یافت.
وی به افزایش ۲۹۸ درصدی درآمد پست استان سمنان از جا به جایی مرسولات و بسته های خرید اینترنتی اشاره و اضافه کرد: درآمد پست استان در این شاخص در سه ماهه پارسال ۲۷۸ میلیون ریال بود که امسال به یک میلیارد و ۱۰۸ میلیون ریال افزایش یافت.
مدیرکل پست استان سمنان به شاخص بسته و امانت پست استان سمنان در بهار ۹۹ اشاره کرد و گفت: ترافیک جابه جایی در این شاخص سال ۹۸ به میزان ۲۳ هزار و ۱۲۴ فقره و امسال ۴۲ هزار و ۴۵۷ فقره بود.
مشیری ادامه داد: شاخص جابه جایی بسته و امانت پست استان سمنان در بهار ۹۹ نسبت به بهار سال قبل رشد ۸۳.۶ درصدی داشت.
وی بیان کرد: درآمد پست استان سمنان در شاخص جا به جایی بسته و امانت پست در بهار ۹۸ بیش از سه میلیارد و ۷۴ میلیون ریال بود که با افزایش ۹۹ درصدی به بیش از ۶ میلیارد و ۱۲۳ میلیون ریال رسید.
مدیرکل پست استان سمنان درباره میزان تحقق درآمدهای پست استان گفت: فرودین ۹۹ درصد تحقق نسبت به پیش بینی ۸۴ و نسبت به سال قبل هشت درصد افزایش بود که این ارقام در اردیبهشت به ترتیب به ۱۰۷ و ۳۹ رسید.
مشیری افزود: میزان تحقق درآمدهای پست استان در خرداد ۹۶ درصد و نسبت به سال قبل افزایش ۲۳ درصدی بود و در مجموع در بهار امسال ۹۷ درصد پیش بینی درآمدی پست استان سمنان محقق شد که نسبت به بهار ۹۸ رشدی ۲۵ درصد را نشان می دهد.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان سمنان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر سمنان در تلگرام :
https://t.me/joinchat/AAAAAENNWvIqZvWEhdCBvg
آخرین خبر سمنان در اینستاگرام :
https://instagram.com/semnan_today