پایگاه خبری پلیس/ فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف بیش از 2 میلیون نخ سیگار قاچاق به ارزش 18میلیارد ریال در شهرستان لنگه خبر داد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی هرمزگان اظهار داشت: ماموران انتظامی پلیس امنیت اقتصادی شهرستان بندرلنگه در راستای اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با انجام کار اطلاعاتی و گشت‌زنی‌های هدفمند در سطح حوزه استحفاظی یک انبار نگهداری کالای قاچاق را در یکی از محلات حاشیه ای شهرستان شناسایی و موضوع را در دستور کار قرار دادند.
وی افزود: ماموران ضمن هماهنگی با مقام قضائی با تشکیل اکیپی به محل واقع در بندرکنک اعزام و در یک عملیات ضربتی در بازرسی از محل و انبار مورد نظر 2 میلیون و 30 هزار نخ انواع سیگار قاچاق و به صورت بلاصاحب کشف کردند.
فرمانده انتظامی هرمزگان ارزش این محموله قاچاق کشف شده را بنا به نظر کارشناسان مربوطه، 18میلیارد ریال عنوان و تصریح کرد: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل و تلاش ماموران برای شناسایی و دستگیری عاملان قاچاق ادامه دارد.
جعفری با تأکید بر اینکه پلیس با تمام توان و اقتدار با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت اقتصادی مبارزه می کند از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه بی نظمی اقتصادی و قاچاق کالا و ارز توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز از طریق سامانه تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام شود.همراهان عزیز ، آخرین اخبار استان هرمزگان را به صورت لحظه ای و فراجناحی در بسترهای زیر دنبال کنید :
آخرین خبر هرمزگان در تلگرام:
https://t.me/joinchat/AAAAAEMf_BpioJfkQL_L2A
آخرین خبر هرمزگان در اینستاگرام :
https://instagram.com/hormozgan.today